PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749727}
3,3 17 872
oceny
3,3 10 1 17872
1,4 5
ocen krytyków
Kochaj
powrót do forum filmu Kochaj

Trailer, który widziałem wczoraj to najgorsza rzecz jaką widziałem od czasu Kac Wawa. Pod koniec jego trwania byłem zlany potem, w oczach wzbierały się łzy, a usta wykrzywione w grymas rozpaczy bezgłośnie wołały o pomoc. Z nieukrywaną radością przywitałem reklamę robota-kosiarki, która pojawiła się na ekranie chwilę później.

pmatwiej_2

haha <3

ocenił(a) film na 3
pmatwiej_2

Trailer i tak jest najlepszą częścią tego filmu...

lovepeacefreedom

Oj tak! :D

ocenił(a) film na 1
pmatwiej_2

Ja tak miałem przez cały seans, też mogłem poprzestać na zwiastunie. :D

ocenił(a) film na 7
Kung_Fu_Master

hahaha, widziałam go już z 5 razy i mam ochotę puścić pawia - gdy się włącza

niepokorna_ja.

To skąd ocena filmu na 7?

Kung_Fu_Master

ja wyszłam po godzinie... Olga Bołądź zawsze spoko...jednak nie...nawet ona tego nie uratowała :(

ocenił(a) film na 1
katherina16081986

Racja! Sympatyczne aktorki to niestety jeszcze nie wszystko

ocenił(a) film na 4
pmatwiej_2

Ja stwierdziłam, że już chyba Kac Wawa był lepszym filmem... ;/

ocenił(a) film na 1
mloda2408

Masz rację! W Kacu przynajmniej było trochę konkretnych jaj i kilka dobrych tekstów

johny_wygibas

Widzialem tylko recenzje Masochisty ( szkoida mi oczu na tego gniota) ale niezla scena byla akcja z Realizatorem telewizyjnym Bartekiem jak zrzucał goscia z krzesla.

pmatwiej_2

Czytam i myślę, no Jezu bez przesady, aż obejrzę ten trailer.

KU***************
było Was posłuchać :(

ocenił(a) film na 1
pmatwiej_2

Nie dziwię Ci się!

pmatwiej_2

Film powstał w miesiąc odliczając weekendy i święto to raptem kilka dni czego się zatem można spodziewać? Dlatego ja skończyłem oglądać polskie filmy (z drobnymi wyjątkami) bo uznałem, że szkoda mojego cennego czasu :-) Ważne, że pseudo aktorzyny zarobili za tych kilkanaście dni po kilkanaście a pewnie kilkadziesiąt tysięcy złoty a złożyli się na to wszyscy ci co poszli do kina. Niestety ale nasza kinematografia sięgnęła dna już dawno temu i leży i kwiczy.

simonetti

ta kinematografia dla matołów z silverscreena... , tak, z tym się zgodzę, ale żeby cała leżała, to zbyt dalekie i pochopne wnioski. Pozdrawiam.

pmatwiej_2

Matko Jedyna... czym oni to kręcili? Kamerkami za 500zł z supermarketu? A montaż w pinaklu? :/
Wszystko się trzęsie, balans weselny, prawie nie ma gradingu, nawet w trailerze scena "sprzed 20 lat" wygląda jakby zrobiło ją 15 letnie dziecko które nie ma pojęcia jak wtedy wyglądał obraz - bo 8mm (który sugerują skrecze i dropy na ekranie) to prędzej 30 lat temu. No chyba że to 16mm - wtedy nie miałby tyle dropów. Ani dźwięku. ;) Brawo za 0.1 % realizmu.

e... nie chce mi się już nic więcej pisać.

pmatwiej_2

Ten film , jest jak "kac wawa", nie powinien zostać uwieczniony. Kolejny tvn. Specjalnie używam małych liter.

ocenił(a) film na 5
pmatwiej_2

Całkiem fajny film, o ile weźmie się pod uwagę, że nie jest to komedia romantyczna, a obyczajowa. :)

ocenił(a) film na 1
rockman_fw

jesteś pierwszą osobą, której ten film się podoba

ocenił(a) film na 5
lamiaZarcheo

Ocena 6/10 nie wskazuje, że bardzo, ale że w pewnym stopniu - tak.

lamiaZarcheo

Chyba nie bardzo. Ja oglądałem z żoną i obydwojgu nam się w miare podobało. Tak 6/10.

ocenił(a) film na 1
pmatwiej_2

ja pier@ole kto wykłada na takie gnioty ! już wole oglądać tych 460 baranów na wiejskiej !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones