PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749727}
3,3 17 872
oceny
3,3 10 1 17872
1,4 5
ocen krytyków
Kochaj
powrót do forum filmu Kochaj

W piątkowy wieczór wybrałam się z koleżanką na seans, na tzw "odmóżdzenie" po całym tygodniu pracy. Niestety wolałabym iść na kolejne 8h do pracy niż spędzić kilkanaście minut na tym "czymś" bo nie wiem czy to można nazwać filmem. To była prawdziwa mordęga. Po kolejnych wątkach zadawałam sobie w myślach pytanie: Aleee o co chodzi? Uważam, że twórcy filmu powinni płacić widzom za wytrwanie do końca seansu...

basia17a

Zobaczymy, który film zyska miano "najgorszego". "Gejsza" jest ogromną konkurencją w tej kategorii :)
Niestety nie powiem, który jest gorszy, bo "Kochaj" nie widziałam i nie zamierzam w najbliższym czasie oglądać (:

ocenił(a) film na 2
basia17a

Oglądałaś "Gejszę" ? To jest dopiero ciekawy tytuł.

basia17a

Ma poważną konkurencję do Wielkiego Węża za najgorszy film - "Smoleńsk", "Historia Roja", "#wszystkogra", "Gejsza" i "Kobiety bez wstydu".

ocenił(a) film na 1
basia17a

Ja nie dałam rady do końca obejrzeć, po pól godziny miałam serdecznie dość tych drętwych dialogów i braku jakiejkolwiek spójności akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones