PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749727}
3,3 17 872
oceny
3,3 10 1 17872
1,4 5
ocen krytyków
Kochaj
powrót do forum filmu Kochaj

Scenarzyści powinni już nic nigdy więcej nie napisać! Gdy ktoś zapłaci za ten film to ostrzegam, że od razu powinien zgłosić się do kasy biletowej o zwrot kosztów!!!! Kto to w ogóle do kin wpuścił?!! Fabuła o ile możemy to tak nazwać dosłownie detronizuje szare komórki... Nie wyszedłem tylko dlatego z kina, gdyż nie chciałem obrazić Pana, który na początku reprezentował firmę, która promowała film. Boże jak mi go żal... Jest jednak jeden plus...po tym seansie można obejrzeć każdy film gdyż będzie lepszy niż to coś...!!!! (nawet 2012 Doomday)

pavllo

Obawiam się, niestety mialem tę wątpliwą przyjemność być na tym samym seansie premierowym. Najpierw pani Popek nieprzygotowana do prowadzenia imprezy rzuciła sucharem "KOCHAJ ALBO RZUĆ", nie pamiętając że to tytuł calkiem innej produkcji, pani reżyser podziękowała swemu bratu (producentowi) za mikrofon (a powinna za pieniądze wydane na jej gniota) i... do połowy filmu to był gagów. Potem pojawiły się pojedyncze sceny (np.zatrzymanie przez policjanta), ale niestety były to smutne jaskółki, które nie uczyniły wiosny dobrego humoru. Obawiam się że nieprędko pójdę znowu na polską komedię do kina <smuteczek>

ocenił(a) film na 3
transfairy

Niestety, ten film to trudne doświadczenie :(

transfairy

Jedno jest pewne. Po tym ,,filmie'' już nic nie będzie takie jak wcześniej ! ,,To coś'' wypala wzrok!!! Uciekajcie zanim nie będzie za późno!!!

ocenił(a) film na 1
pavllo

Wyszłam, nie dałam rady, Tego nie dało się ani oglądać ani słuchać

pavllo

Wszystko cacy ale kasa zmarnowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones