PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851084}
4,8 4 303
oceny
4,8 10 1 4303
1,5 4
oceny krytyków
To musi być miłość
powrót do forum filmu To musi być miłość

Lubię filmy świąteczne, ich naiwność, schematyczność, przewidywalność i pewien urok. Oglądam nawet taśmowe produkcje z Hallmarku i przeważnie mi się podobają, tak mam. Film ''To musi być miłość'' nie wiadomo z jakich powodów próbuje tytułem obiecywać polską wersję ''To właśnie miłość'', więc sięga wysoko. Ale to bolesny upadek, bo bohaterowie są niesympatyczni, irytujący, a ich zachowania absurdalne. Kiedy wszyscy już wszystkich zdradzą, obrażą, ew. wyżyją się na Bogu ducha winnej matce i jej facecie, nagle wszystkim do głowy przychodzi myśl, że to przecież miłość. I w imię tej miłości męczmy się dalej, bo chyba nikt nie jest tam nawet przez minutę szczęśliwy (pomijając oczywiście padanie w ramiona na końcu, a i wtedy mam wątpliwości)

ocenił(a) film na 2
Piotrusia_

Bo to w zasadzie powinno się nazywać jak nie wygląda miłość a tak poważnie polskie komedie to ostatnio dno i wodorosty, aż strach że takie gówna wychodzą....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones