Dominika Gwit-Dunaszewska

Dominika Gwit

5,7
2 144 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominika Gwit-Dunaszewska

Bardzo udany debiut w Galeriankach:)

valentine

Aktorka? Mylisz pojęcia przyjacielu!

valentine

ja jej niewruże żadnej przyszlosci jest nieatrakcyja co niepomoze jej sie przebic a aktorka jest marna

Lionsgate

najpierw naucz się pisać a potem oceniaj cudzą grę aktorska.

valentine

:D:D:D

valentine

tak.. wg mnie pasowała do roli Kaji. a czy bd dalej dostawała jakieś role pokaże czas.

lenka9411

aaa zapomniałam dodać, że ja jej wielkiej kariery nie wróżę... taka sobie "aktoreczka" 1 roli

lenka9411

Ja też jej wielkiej karirery nie wróże... myslę nawet że po tej roli nawet zapamietana nie zostanie ... biednie grała .. poprostu nic ciekawego

valentine

Ciekawe czemu wy na castingi nie jeździcie i nie grywacie w filmach ? łatwo kogoś innego oceniać , siebie już dużo trudniej.
Każda z dziewczyn grających w tym filmie próbowała zagrać jak najlepiej dla debiutantki nie jest to łatwe zadanie. Myślę że wyszło im to znakomicie. Z Dominiką na czele !
A to czy będzie występować dalej czy nie to jej sprawa i nic wam do tego.

Pozdro

lo3k84

Nikt tu przecież nie wyrokuje. Każdy ma prawo wyrazić własną opinię nawet jesli nie jest profesjonalista w danej dziedzinie. I nie ma nic złego w tym, że ktoś nie widzi dla Dominiki większych możliwości. Trochę luzu i akceptacji dla pogladów innych niż twoje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones