Joanna Opozda

6,2
2 445 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Opozda

po prostu bogini, może zrobi karierę jako aktorka, ale w Polsce trudno się wybić, bo w filmach polskich gra ciągle ta sama ekipa i po prostu nudą wieje i żadnych nowości wśród nazwisk polskich aktorów, a ta śnieżynka mogłaby by namieszać, bo nadaje się do tego. wygląd nie jest odzwierciedleniem tego jaki człowiek jest w środku, a myślę, że ta blondyneczka coś więcej ma w sobie niż ładny wygląd i zniewalający uśmiech.

herkules5_56

23 lata na karku, a dopiero 2 filmy i każdy w rocznym odstępie to za mało. Kariery nie zrobi w tych słabych polskich produkcjach. Wyjściem może być wejście do teatru i czekanie aż jakiś reżyser da ci rolę albo zabawa w dziwkę z kilkoma odpowiednimi osobami lub jedną a porządną. Wtedy kariera murowania chyba że woda sodowa odbije :)

herkules5_56

zgadzam sie ciagle te same osoby graja w polsce wieje nuda

herkules5_56

mysle ze ma duze szanse na zrobienie kariery zycze jej tego bo jest bardzo sympatyczna

herkules5_56

Moje zdanie: nie znam charakteru, figura rewelacyjna ale co z tego jak z twarzy przypomina gremlina Gismo bez nosa i jest wręcz paskudna :-(

herkules5_56

"Bogini"? Z której strony? Chyba pasztetowa haha ale OK to kwestia gustu ;-)

herkules5_56

Śliczne ma włosy, ale z twarzy dla mnie pekinczyk a nie lubię tej rasy psów niestety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones