Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Dorota Kożuchowska

6,4
26 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kożuchowska

kto również tak uważa niech się wpisuje

KMC

Zgadzam się. Podejrzewam, że osoby dające jej niską notę, kierują się przede wszystkim postacią z "M jak Miłość", zapominając chyba, że to jest sztuka zagrać tak sflaczałą osobę. Moim zdaniem to jedna z lepszych polskich aktorek. W dodatku bardzo podoba mi się jej uroda.

użytkownik usunięty
KMC

Kożuchowska jest dobrą aktorką, ale w 'M jak miłość' strasznie mnie irytuje.

Dokładnie jest ładna i ma talent, ale M jak nieskończoność to w ogóle gówniany serial...xD

Gotrek09

jest na prawdę śliczna i utalentowana. któś mówił, że jest słaba za swój wieczny szeroki uśmeich. ale to chyba jest zaleta ? dobrze jak człowiek się cieszy i sprawia miłe wrażenie, a pani Małgorzata nie wątpiliwie je sprawia. mimo, że od jakiegoś czasu można ją widzeć tylko w m jak miłość, serialu o wątpiliwej jakości zagrała też z wielu dobrych filmach/serialach. dobierała role różne od siebie ! w 'Nowej' była ostra i z resztą bardzo mi się podobała, w "Tylko miłość' była delikatną kobietą, natomiast nie wyobrażam sobie bez niej 'komornika' czy 'zróbmy sobie wnuka'. dobrze pokazała się również w 'senności'. pracowała również w dubbingu, a głos ma charakterystyczny i moim zdnaiem ładny ;) po prostu większość postrzega ją w roli z 'MjakM' a ten serial jest hm. niezbyt dobry :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones