Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Dorota Kożuchowska

6,4
26 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kożuchowska

Nie rozumiem, jak możecie ją lubić - nie dość, że wygląda obrzydliwie to jeszcze do tego fatalnie gra. Zawsze mówi przez zaciśnięte zęby i w ogóle jest taka sztuczna - wszystkie role gra podobnie: Hankę w M jak miłość, Majkę w Tylko miłość... Jak dla mnie jedna z najgorszych polskich aktorek.

grazyna_raczynska

Jak dla mnie ona jest bardzo utalentowaną aktorką.
Co do wyglądu, zazwyczaj mówią tak na innych takie pustaci i lafiryndy, dlatego założę się, że ty też taka jesteś, bo na pewno nie wyglądasz lepiej, a Kożuchowska jest bardzo ładna.

R_a_d_z_i_o

Ładna to jest Bożena Stachura (Grażyna z M jak miłość), a nie ta brzydula Kożuchowska ! Na jej widok robi mi się niedobrze.

grazyna_raczynska

Jak dla mnie ta Stachura nie należy do najładniejszych.
Może dałabyś jakies swoje zdjęcie??? Tak jak mówię: zazwyczaj obrażają w ten chamski sposób takie słodkie idiotki, a na 100% nie wyglądasz lepiej. Więc idź lecz kompleksy gdzie indziej.

grazyna_raczynska

Bożena Stachura jest brzydka glupia wiec dogadala sie z Markiem ktory jest tak samo glupi brzydki itp.


Cichopek , Mroczki , Grazyna , Marek ,Marta -to najgorsze postacie serialu ;)

Ludzie chorzy na glowe i nie tylko

grazyna_raczynska

Jeśli już miałabym porównywać, to Kożuchowska lepsza...
Jednak póki co obie nie są kulotwymi polskimi artystami, jeżeli są jakimiś w ogóle.
Pozdrawiam.

_Olinka_

Kożuchowska jest paskudna- jest aktorstwa nie oceniam, bo nie ogladam filmow z nia ale urody na prawde jej bog poskapil .

użytkownik usunięty
grazyna_raczynska

A ja stwierdzam, że teraz jak ma krótkie włosy to wygląda super. Te włosy dodały pazurków do jej wyglądu :) a co do serialowej Grażyny to Wy chyba oczu nie macie ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones