Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Dorota Kożuchowska

6,4
26 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kożuchowska

Oglądam na TVP Seriale stare odcinki M jak miłość i wtedy grała dość dobrze.W dzisiejszym MjM jest taką smutną, wiecznie przygnębioną Hankę.To nawet nie było takie złe.W"Nowej"też nie była zła.Ale w tej gó.wnianej rodzince.pl zagrała sztucznie.I w dodatku aż z krzesła z padłem, że dla tej cholernej rodzinki porzuca MjM!Co ona sobie myśli, że na takim gniocie jakim jest rodzina.pl zarobi taką fortunę jak na M jak miłosć?!

użytkownik usunięty
mateuszek99

musisz dorosnąć, żeby zrozumieć jaka przepaść dzieli poziom Twojego ukochanego [ lecz tandetnego ] M jak Miłość , od Rodzinki.pl.

Po 1:Rodzinka.pl jest sztuczna i żałosna
Po 2:M jak miłość nie jest moim ukochanym serialem, ale jest bardzo fajny
Po 3:Pewnie jesteś jakimś dziadem i gnoj..em, bo uwielbiasz tą rodziną.pl
Po 4:Nie ma czwartego xD

mateuszek99

o fak! ale z ciebie dzieciak.m jak milosc to mega gowno,tandetny serial dla umyslowych ignorantow i starych piernikow.
kozuchowska byla najslabszym ogniwem w kilerze.potem nie sledzilem jej kariery ,nawet nie wiedzialem ze ona gra jakas tam halinke w gownianym tasiemcu.dopiero w rodzince pl powrocila do formy .
w komorniku tez byla nawet spoko.

użytkownik usunięty
sanczopansa

rodzinka.pl może jakimś cudem nie jest, ale to chyba jeden z niewielu polskich seriali, które obecnie możemy oglądać i jak dla mnie widać, że i scenarzyści i producenci mają jakiś pomysł na tą produkcję. dlatego u mnie ma wielkiego plusa, że spróbowała czegoś nowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones