Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Dorota Kożuchowska

6,4
26 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kożuchowska

Teraz,gdy ma krótkie to wygląda tragicznie.Nie rozumiem jak można na własne życzenie się
tak oszpecić...

Znawca kina

Wygląda świetnie i bardzo jej te krótkie włosy pasują! Piękna kobieta nawet w worku na kartofle i łysa wciąż będzie piękna.

pitbull_

Zgadzam się z tobą, pasują jej krótkie włosy :P

klaudia06699

ale na żywo wygląda super!

użytkownik usunięty
SatineNic

Również moim zdaniem Małgorzata Kożuchowska, w długich włosach wyglądała o wiele lepiej. Obcinając je, odjęła sobie jeden z głównych atutów. Oczywiście w krótkich nie wygląda tragicznie, jednak długie i to jeszcze blond włosy, podkreślały jej kobiecość itd..

Znawca kina

Małgosia jest jedną z nielicznych kobiet, która genialnie wygląda w krótkich włosach, nie powinna już wracać do długich włosów, bo to właśnie krótkie sprawiają, że jest tak charakterystyczna:)

Znawca kina

oj nie, długie jej zdecydowanie nie pasują. krótkie sa git

shelovesyou

gdy miała długie włosy to wyglądała seksownie a teraz wygląda aseksualnie.To jest opinia mężczyzny którego zdanie na temat damskiej urody jest bardziej brane pod uwagę niż zdanie kobiet.

Znawca kina

Nie ma to jak się wypowiadać jakie kto ma sobie zrobić włosy.Żal...Aktorka z niej marna,gra sztucznie,może się wydawać,że ma wadę wymowy.Jako kobieta natomiast bardzo mi się podoba,no ale nie o urodzie tutaj się powinno mówić bo to nie pudelek czy inne gówno tylko FILMWEB.

Blue Power

Żal to jesteś ty.Aktorka w przeciwieństwie do aktora gra głównie swoim ciałem i jeśli się oszpeca to trzeba reagować.Jeśli dla ciebie jej włosy są obojętne to jakby się na łyso ogoliła to też by ci nie przeszkadzało?

Znawca kina

Mi się jej fryzura podoba.Zresztą o gustach się nie dyskutuje,więc łaskawie zamilcz kompleksiarzu.

Blue Power

Jaki kompleksiarzu ? Jak mężczyzna może mieć kompleksy w stosunku do kobiety ?
Przecież tu była mowa o fryzurze.Większych bzdur dawno nie czytałem.

Znawca kina

Jakoś nie straciła propozycji pracy po tym jak obcięła włosy czyli jako aktorce jej to nie zaszkodziło.Do tego wygląda młodziej.Ona jest z tego samego rocznika co K.Preis!

Znawca kina

w krótkich wygląda lepiej milion razy. w krótkich jest bardziej kobieca, a w długich takie dziewczątko. co jak co, ale jej bardzo pasują krótkie włosy.

Znawca kina

W długich młodziej wygląda, szkoda, że ścieła

Znawca kina

duzo lepiej w krotkich, kobieco, seksownie, charakrterystycznie, w dlugich byla taka se, w krotkich ma to cos

Znawca kina

wlasnie ogladalam jej zdjecia i sobie mysle ze jak dobrze ze sciela te dlugie wlosy bo wygladala bardzo srednio, obciecie na krotko to zmiana na duzo lepsze. W dlugich wygladala nijako a w krotkich bardzo fajnie i charakterystycznie. I niewielu kobietom jest w krotkich wlosach ladniej ale jej zdecydowanie tak!

olka_52

http://1.fwcdn.pl/ph/39/08/33908/88097.1.jpg

http://polki.pl/work/privateimages/formats/V5_MT_LIFE/85961.jpg

Jakieś wątpliwości? Bo tylko ślepy może je w tej chwili mieć :D

P.S. (moim zdaniem) Kobieta powinna nie mieć krótki włosów a facet długich, choć w przypadku facetów niektórym to pasuje, jakimś rockowym wykonawcom itp, a kobiecie krótkie chyba jeszcze nigdy (dla mnie) nie pasowały :D

Znawca kina

Moim zdaniem jest dokładnie odwrotnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones