Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Dorota Kożuchowska

6,4
26 229 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kożuchowska

Dla mnie bedzie zawsze Hanka z M jak milosc - wiesniara... Brak talentu...

jordan10071

a dla mnie będzie Zosią ze zróbmy sobie wnuka, albo Ewą Szańską z kilerów. Tam była niezła, może nie jest aż tak dobrą aktorką ale ją lubię fajnie poprowadziła Opole 2014.

jordan10071

Dokładnie. Jakie życie taka śmierć ;)

jordan10071

Dla mnie to ona talentu za bardzo nie ma, nie umie zagrać naturalnie, jej śmiech to po prostu osłabia. Widziałam jej w tak wielu rolach, a nie przypominam sobie żadnej, która by zmieniła moje zdanie o tej pani. Po prostu zalatuje sztucznością.

jordan10071

A ja ją bardzo lubię i jakoś nie widzę braku talentu to nie jest łatwe tak zagrać na dodatek nauczyć się na pamięć scenariusza ja osobiście ja podziwiam za wielki talent w końcu nie od parady dostaje propozycje do filmów i seriali.

WIELKAFANKATELENOWEL

właśnie ja ją bardzo lubię za klasę, styl, za to jak śpiewa kiedyś słyszałam jak śpiewała piosenkę wielka miłość i nie zapomnisz mnie, że jest uśmiechnięta, uważam że jest dobrą aktorką ale nikt tego nie dostrzega przez to że Kożuchowska gra w szmirach. A bardzo dobrze zagrała w Kilerach, Komorniku, Matkach żonach i kochankach, niedawno oglądałam na TVP Kultura film ,, Ptaszka " gdzie Kożuchowska grała Marię - to był jej debiut, jeśli nie widziałaś tego filmu polecam ci go jest na chomik, w Ptaszce super zagrała z Grabarczykiem (Jurek z Klanu).

jordan10071

Jako Natalia w Rodzince zawsze mi się będzie kojarzyć jak krzyczy na dzieci, tragedia taka matka . Kiepska aktorka , a tak ją wychwalają.

nathalie34

w rodzince.pl raz gra dobrze raz nie, ale ja ją bardzo lubię chociażby za M jak miłość, Kilerów, Ptaszkę, zróbmy sobie wnuka , za piękny śpiew na you tubie posłuchaj sobie jak śpiewała już nie zapomnisz mnie albo wielką miłość. Szkoda że Kożuchowska nie idzie w kierunku muzyki mogłaby nagrać płytę z fajnymi piosenkami bo super śpiewa.

nathalie34

Każdy aktor, czy aktorka, jeżeli nie potrafi kreować postaci, którą gra, zawsze krzyczy. Patrz telenowele południowoamerykańskie.

chemas

Piszę o polskiej aktorce , nie o jakiś telenowelach , nie oglądam takich szmir. Mimo że to film nie powinno się krzycześ na dzieci , tylko im wytłumaczyć co zrobiły zle. A ona się w rodzince ciągle drze !!! Mało to wychowawcze.

nathalie34

Ja też napisałem o aktorce. Telenowele podałem jako przykład antyaktorstwa.

chemas

Ok, rozumiem .

nathalie34

Fakt, że się drze istotnie jest irytujący, ale przypomnę, że nie jest ona reżyserem czy scenarzystą. Oceniasz aktorstwo przez pryzmat jej metod wychowawczych w odgrywanej roli? Tylko mi się wydaje, że coś tu nie tak?

nessi6

Na pewno jest coś nie tak, ale w aktorstwie. Można się drzeć i drzeć i nie zależy to od przypisanej roli, ale od poziomu aktorstwa i kreatywności w odgrywaniu ról filmowych.

jordan10071

Nie dramatyzujmy. Świetna też jest jako Natalia Boska. Moje serce zdobyła sceną ze Skajpajem :)

laleczka874

zgadzam się nie podoba za bardzo mi się jej rola Natalii przez to że się wydziera, tak pół na pół lubię jej postać bardziej ją wolę jako Szańską z kilerów, Hankę z MJM, Zosię w zróbmy sobie wnuka, Maję z tylko miłość i Marysię w Ptaszce, bardziej wolę jak Kożuchowska śpiewa bo super śpiewa co wspomniałam.

jordan10071

Oczywiście, że brak talentu. To typowa celebrytka, a nie aktorka. Wymienione tu przez niektórych role w Zróbmy sobie wnuka, czy Kilerze, to wyjątki na plus. Może na początku kariery po prostu się starała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones