Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Dorota Kożuchowska

6,4
26 268 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kożuchowska

jak w temacie. Szkoda że oceniana przez pryzmat m jak małpa... Zdolna no i... ładna :P 41 lat?! COme on! Wygląda na 29 :D

Alex_L

zgadzam się z tobą jest super i jest zdolna.

kinomanka_13

dziecino - ona moze by by była i dobra ale komercha tak jej oczy zaślepiła, z ezapomniała czym jest prawdziwa sztuka teatralna i aktorska. W 90 tych latach były przebłyski na przyzwoita aktorkę, teraz to totalna miernota.
ma zakwasy aktorskie o ogromną konkurencje młodszych od niech aktorów i na głowę ją bijących ze swoim warsztatem i talentem.
Kożuchowska ma korzuch aktorski, już go raczej nie zdejmie.
Była obiecujaca po debiucie, nie wykorzystała tego, poszła w złą stronę i przestała się rozwijać.
Zauważ, ze wszędzie gra tak samo, a te role sa łatwe. Poza debiutem teatralnym nic mocnego nie zrobiła.
Jest cienka jak dupa węża (nawet w tej rodzince gra w tym swoim wiejskim s tylu na modłę Hanii z m jak sraka

Alex_L

ona moze by by była i dobra ale komercha tak jej oczy zaślepiła, ze zapomniała czym jest prawdziwa sztuka teatralna i aktorska. W 90 tych latach były przebłyski na przyzwoita aktorkę, teraz to totalna miernota.
Kogo to obchodzi czy ładna czy brzydka, liczy się nie wygląd a warsztat. Zreszta jest monoaktorska - wszedzie gra tak samo

malyfromhell

Z roku na rok coraz seksowniejsza.

Pawlovsky

wolę jak jedno i drugie idzie w parze np. Agnieszkę Grochowską, Magdalenę Cielecką

malyfromhell

Ja tam ją lubię w latach 90 była dobrą aktorką , teraz w rodzince jest fajna, podoba mi się jej gra, zagrała w większości mało znanych produkcjach, ale w końcu zrobiła coś z włosami, bo w killerze miała wstrętne :D blond jej pasuje.

Pawlovsky

a ja tam ją lubię we wszystkich produkcjach z wyjątkiem rodzinki.pl i prawa agaty. Najbardziej podobała mi się w ptaszce, w kilerach , w pokoju 107, w m jak miłość, w zróbmy sobie wnuka, w komorniku. I lubię ją za to jak pięknie śpiewa, pamiętam kiedyś jak śpiewała piosenkę Seweryna Krajewskiego ,, wielka miłość " i jak w święta 2009 roku śpiewała na koncercie zacisza gwiazd piosenkę ,, już nie zapomnisz mnie " lepiej to zaśpiewała niż Urbańska. Też wolę ją w blondzie ale najbardziej w długich włosach , w krótkich też jej ładnie ale w długich lepiej.A w Madagaskarze to super wypadła.

kinomanka_13

"a ja tam ją lubię we wszystkich produkcjach z wyjątkiem rodzinki.pl i prawa agaty"

A ja uważam, że właśnie w tych produkcjach pokazała co umie. Mnie zauroczyła rolą w "Matki, żony i kochanki". czy jak tam się nazywał ten serial - w zasadzie oglądałam dla niej, bo sam serial taki sobie.
M jak Mdłości jej szczególnie zaszkodził, w innych rolach jest wiarygodna (choć i w tej cukierkowej też była) , mimo tego, że baby, które gra były wredne. Na tym polega kunszt - umieć wiarygodnie zagrać nawet wredną babę.

malyfromhell

ee tam, w latach 90tych też mnie nie porwała. Nadaje się tylko do ról styranych życiem kobiet z middle class, a że takich aktorek potrzebują w serialach i telenowelach dlatego ma pracę. Cielecka i Grochowska nawet gdyby bardzo chciały nie zrobiłyby w serialach TV "kariery" na miarę Małgosi.

Cielecka jest zbyt dominująca na ekranie, a to kłóci się z wyciszonymi i zmęczonymi kobietami lansowanymi w serialach. Grochowska z kolei jest zbyt dobra aktorsko i mocno odstawałaby od reszty obsady, powodując niespójność odbioru.

kaleenee

no masz sporo racji.

Alex_L

każda kobieta wyglądałaby młodziej o co najmniej 10 lat jakby miała tyle kasy i sztab fryzjerów, wizażystów dookoła jak Kożuchowska ;) i wg mnie powinna wrócić do długich włosów, bo te krótkie właśnie ją postarzają

Noelle_4

Też uważam, że lepiej jej było w długich włosach.

Vanessa100

w krótkich też jej ładnie ale wolałam ją w długich bo uroku jej dodawały i ile można mieć krótkie włosy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones