Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Dorota Kożuchowska

6,4
26 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kożuchowska

Wszyscy przestali ją lubic przez postac Hanki w "M jak miłośc"! Ale ludzie czy można kogoś nie lubic za jedną rolę? Małgosia gra świetnie np. w "Tylko Miłośc" czy świetnie zagrała w "Kilerze"!
Jest to bezwątpienia kobietą z klasą! Ma styl, wyczucie i piękną urodę. Uważam, że to jedna z najlepiej ubranych aktorek! Nie skreślajcie kogoś za jedną rolę! A z drugiej strony jak to "MjM" bez Małgosi?! Uważam, że wiele osób powinno się zastanowic zanim wystawi ocene. Pozdrawiam

desHouse

<lol2> spadłam z krzesla jak to przeczytałam ;O Ona jest odbra aktorka ? To jest najgorsza aktorka jaka kiedykolwiek widzialam . Te same miny w kazdej scenie ;/ Tak samo sztucznie gra w Mjm jak i w Tylko milosc . Jednym slowem zenada ....

Blair

jak ogladalas "mjm" to sie mozesz udzielac

Luke_20

pozatym kazdy ma prawo miec swoje zdanie!!

Blair

Ciekawe jak Ty będziesz "grać", jeżeli chociaż troszkę wiesz coś o aktorstwie.

desHouse

Nosi "trochę" za duże czapki, wygląda jakby miała sweter na głowie... :)

markaj

Może z klasą i -urodą(?)-, ale raczej przeciętną, może na miarę polskich piśmideł pokroju Gali. Uważam, że osoba o której można powiedzieć :,,nawet sympatyczna" teoretycznie nie powinna robić kariery. Szara,bezbarwna. Poza tym naprawde kiepska aktorka,wszystkie role gra na jedno kopyto (były szanse na coś nowego w 'Dlaczego nie', a jednak nie powaliła na kolana).Poza tym irytuje mnie jej sposób bycia, szczególnie jej występy w polskich programach a'la saturday night: dobra, kochaniutka, pitupitu. Poprostu przecięętna.


pozdrawiam

desHouse

Tak, Kożuchowska zdecydowanie do wybitnych aktorek nie należy. Jest przeciętną, szara aktorzyną, ktorej wszystkie postacie mają tą samą fatalna cechę wspólną - są sztuczne i oglądając rózne filmy z jej udziałem ma się wrażenie, jakby oglądało się jeden film. Zadaniem aktora jest tworzyć różne postacie, które różnią się od siebie. Ona tego niestety nie umie. Co do urody, która od gry aktorskiej jest dużo mniej znacząca, jest ona również nieciekawa. Taka szara mysz. Ale jak wiadomo media z największego brzydactwa zrobią piękność, więc nie trudno się dziwić, że uchodzi ona za piękną, a do pięknej duuuuużo jej brakuje.

Harrisonka

Jest tak przelukrowana w "Tylko miłość" że nie mogę tego oglądać. Grabowska jest cool xD

desHouse

dobra artystka umiałaby zrobić z postaci Hanki w "M jak miłość" coś niebanalnego, przyciagającego uwagę,
postać ciekawą. Kożuch gra tak, że się z serialu robi "M jak wychodzę"...

desHouse

hm, ja za nią nie przepadam szczerze mówiąc. moze i jest sympatyczna ale jako aktroka mi się nie podoba. Zbyt... płytka.

użytkownik usunięty
Meiko

Nie oglądąłem "M jak Miłośc" wie nie wiem czy moge sie udzielac%)

heh... Jako aktorka - może byc. Ale uroda - nie w moim typie, nie te rysy twarzy które lubię.

Jak potrafi - niech robi hajs. O to w końcu chodzi.

desHouse

co wy jej się tak czepiacie patrząc na resztę polskich "gwiazd" to nie wypada najgorzej. Popatrzcie na taką Żmudę Trebiatowską może i ładna ale talentu aktorskiego to ona nie ma miła być "objawieniem talentu" polskiego kina.

andzialesiuk

Ja nie widzę różnicy między Mają z Tylko miłość i Hanką z M jak miłość xD

Vickynella

Widać że to wredna i wyrachowana baba, tylko kaska się dla niej liczy, nie lubię jej wiec 1;]

desHouse

kobieta z klasa nie sprzedaje swojego życia prywatnego.

desHouse

w "mjm" faktycznie jest słaba, zresztą jak cały ten serial :) ale w "killerze" zagrała dobrze , więc może powina lepiej dobierać role? nie jest złą aktorką i ja osobiście ją lubie ;D

desHouse

O tak, klasy ma za dwoje. Ale urody? Może kiedyś. Niestety, nieładnie się starzeje, czego juz możena dostrzec syndromy. O jej aktorstwie nie mam zdania, ani mnie ziębi, ani grzeje... a "M jak Miłość" lubię. :)

VenusInFurs

Fakt- starzeje się niezbyt pięknie. Ma co raz większe zmarszczki pod oczami. Nie muszą jej za bardzo malować do roli pijaczki Hani.
Aktorzynka taka sobie- lepsza od Mroczków, a to już coś pozytywnego.

wojciech84

zapewniam Cię, że około 50% społeczenstwa przed kamerą wypada lepiej niż Mroczki, tylko nie każdy chce
robić z siebie pośmiewisko nawet na duże pieniądze. kożuch jest lepsza od Mroczków, ale to jeszcze żadne
osiągnięcie, obawiam się.

Cpt_Spaulding

Cóż, trochę racji ci muszę przyznać.
Gdyby wzięli ludzi z ulicy- niejeden zagrałby lepiej od Mroczków. A oni są tam dla kasy i sławy.
A Hania- hm??? Taka sobie z niej aktoreczka. Mnie nie zachwyca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones