Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Dorota Kożuchowska

6,4
26 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kożuchowska

Kożuchowska niech idzie już na emeryturę, ewentualnie niech gra w tych gniotach dla
mocherowych beretów, bo ostatnio nie oszukujmy się tylko tyle potrafi.
Jej pseudo talent jest taki sam jak Gierka ekonomisty kupującego przestarzałe technologie
do kraju.

Myślę, ze ma świadomość, iż z tym zasiedzeniem się, już żaden porządny reżyser nie
weźmie jej do żadnego poważnego dzieła.

Ja osobiscie już niczego z nia nie oglądam, bo mam awers do niech (przez te jej wypociny
w ostatnich latach). w ostatnim 12 leciu nie zrobiła nic, co mogło by ja pozytywnie ocenić

powinna mieć ksywę "pogrążona w syfie"

malyfromhell

co się czepiasz to fajna aktorka wiem że jest sympatyczna bo mam od niej autograf i co zatkało kakao ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kinomanka_13

może kiedyś Ci się przyda jak wydoroślejesz, jak zabraknie Ci papieru a z potrzebami fizjologicznymi choćby pod namiotem się nie wygra

malyfromhell

Na emeryturę to ty możesz iść!!!

jazdowicz2666

Ty to możesz mówić do swojego nastoletniego kolegi.
Twoja znajomość kinematografii 4 X krytyka 4 - czyli rzeczywiście myślenie 16 latka
Lepiej zajmij się nauką - bo na takie dyskusje zdecydowanie za wcześnie

malyfromhell

A ty to możesz oceniać ale koleżanki z twojej podstawówki a nie dojrzałe kobiety,ty do takich jak Kożuchowska nie dorosłeś jeszcze!!!

jazdowicz2666

Jestem bez mała jej rówieśnikiem, poza tym nie muszę się tego wstydzić co robię, bo Ona przed kolegami z konkretnej branży filmowej się chowa, gdyż gra w rodzince, m jak m to żaden popis a raczej obciach (jak zagra w aktualnych sztukach u Smarzowskiego, Krauzego, Skolimowskiego, Kwiecińskiego, Koterskiego czy nawet Machulskiego, Wajdy albo Hoffmana) bo to co obecnie robi to rzemieślnictwo nie sztuka) . Kiler i matki, żony i kochanki oraz jeden z pierwszych jej debiutanckich spektaklów to za mało.
Z pewnością żaden szanujący się reżyser porządnego kina jej nie zaprosi do współpracy, gdyż ona po prostu nie jest osobą z intersującym warsztatem, wypaliła się (nie ma tego coś, co rzeczywiscie z połowie lat 90tych było). Mam kumpla z tej branży to wiem.
Jak się goni za kasą to zapomina się o prawdziwej sztuce, po chwili już nie potrafi się człowiek w niej odnaleźć i nie ma wyjścia pozostając realizować się w gniotach. Te jej nagrody, poza tą Gombrowicza (nie widziałem tego spektaklu, zakładam, że jej poszło - standardowo musiała grać tym swoim standardem, który akurat był idealny do roli, w rozumieniu wystarczających umiejętności Kożuchowskiej) to poprostu żenada.
Gorzkie ale prawdziwe

malyfromhell

Ja tak nie uważam akurat w rodzince gra bardzo dobrze a do tego na swój wiek jest mega sexi,a że twój jeden kumpel uważa inaczej to trudno każdy ma swój gust.

jazdowicz2666

nie kumpel tylko środowisko filmowe, z którym dosyć szeroko mój kumpel jest związany od końca lat 80 (zawodowo i jeszcze jak zdobywał wykształcenie i zawód)

malyfromhell

I do tego miała romans z Jackiem Cyganem!!!!

Marik1234

skąd wiesz ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones