Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Dorota Kożuchowska

6,4
26 224 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kożuchowska

Dlaczego po tak w miarę (wręcz nawet lepszej) roli u boku Pazury w Kilerze i sequelu, postanowiła tak sobie nasrać na karierę i pójść drogą seriali, a w filmach grać epizodycznie? Nigdy tego nie zrozumiem, czemu tak wiele dobrze zapowiadających się polskich aktorek postanawia tak kończyć swe aspiracje.

Dodam do tego, że w Rodzinka.pl nawet fajnie zbudowała swoją rolę, mimo w serialu nie potrzeba większego talentu do grania swoich działek.

ArtiF1

No właśnie. I po co robi z siebie tą celebrytkę. Ja osobiście wolę aktorów i aktorki charakterystyczne, tj. takie które zmieniają się z czasem. Na przykład Kinga Preis. Twarz nabiera wyrazu i role są bardziej wiarygodne. Aktorka u nas nie musi być całe życie śliczna i młodziutka.

jagoda49

nie przepadam za celebrytami, ale Kożuchowską lubię, bo jest fajną, sympatyczną osobą, bierze udział w akcjach charytatywnych, i za to ją cenię, jeśli chodzi o rolę to jej obecne rolę nie są fajne, a jeśli chodzi o stare rolę to podobała mi się jej rola Marysi w Ptaszce (kto nie oglądał polecam ), rola Ewy Szańskiej w Kilerach, rola Zosi Kosselównej w zróbmy sobie wnuka tam mnie rozbawiła tym swoim tekstem ,, jak będzie trzeba to sobie sama bachora zrobię " czy jakoś tak oraz w komorniku, w M jak miłość też mi się podobała. Jeśli mam wybierać między rodzinką.pl a M jak miłość to w M jak miłość była lepsza, a w rodzince darła mordę.

użytkownik usunięty
ArtiF1

A skąd wiesz, czy sama tak postanowiła? Może telefon milczał, a żyć za coś trzeba?

ArtiF1

Kasa + układy z PiS. Polecam wujka google ;)

Jamajka_73

A ja tobie polecam sprawdzić datę tamtego postu. Potem w tym Google sprawdź z jakich ugrupowań byli prezes i rada nadzorcza TVP od 2000 roku skoro już wplątałaś tutaj wątek polityczny. Pozdrawiam

ArtiF1

Wyraziłam swoją opinię - to wolno Kolego, nawet jeśli wplątałam "wątek polityczny". Nie zmienia to faktu, że w TV Polskiej (seriale, produkcje filmowe, etc.) od dłuższego czasu "gwiazdami/pupilami" są zwolennicy ww parti. A uznaję to za arcysmutne dla kultury. Stąd mój post, może kolokwialnie wcześniej wyrażony ;) Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones