Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Dorota Kożuchowska

6,4
26 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kożuchowska

Właśnie się dowiedziałem że pani Kożuchowska zagra....policjantkę(i to w stopniu inspektora...) w nowym serialu TVP2 pod tytułem ''Nowa'', mało tego ma ponoć biegać z pistoletem, straszne już wyczuwam klapę w powietrzu i na takie ''dzieła'' idzie abonament.
Pani Kożuchowska dostanie miesięcznie 40 tyś zł za ten serial.
Co ci producenci w weronicza zażywają ja się pytam jeśli biorą taką ''gwiazdę'' do takiej roli.....

WOLVERINE55

A może nagle się okaże, że Kożuchowska umie grać? :P

WOLVERINE55

hehehehehehehehehehe.... no właśnie ! i co zatkało kakao ?

Johny999

40 tys miesiecznie to chyba jakas kpina kozuchowska to aktorskie drewno widac wlasnie jak te tvp jest biedne ze lekka reka wydaje 40 tys miesiecznie dla takiej aktoreczki

Johny999

Nie niomu normalnemu nie zatkało kakaa.Kożuchowska nie nadaje się do żadnej roli, jest sztuczna i drewniana. Po zatym taka fałszywie słodziutka jak pierdnięcie po torcie urodzinowym. Czekałem na serial nowa ale po wiadomości że zagra ( czyt. spieprzy ) tam Pani Kożuchowska mdli mnie na tv publiczną z Woronicza. 40-tysięcy ludzie zarabiają przez cały rok ciężko pracując i mają szacun innych. Porażka producenta i nie pomogą żadne gówniane i nachalne reklamy.

użytkownik usunięty
Cycoslav

A wiecie, że kiedy pani Kożuchowska zaczynała "karierę" postanowiła, że będzie grała tylko w ambitnych produkcjach? :) Zastanawiam się, które filmy jej zdaniem są nieambitne.
O serialu nie słyszałam, ale większość ostnio powstałych to gówna, więc tak czy inaczej nie będę oglądać.

WOLVERINE55

I co? I jednak gra tak źle że psuje i tak przeciętny serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones