Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Dorota Kożuchowska

6,4
26 229 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kożuchowska

Powoli na samo brzmienie nazwiska Kożuchowska dostaję mdłości

ostry_cenzor

Ja również , wszystkie podrzędne serialiki zaliczyła.

nathalie34

mnie też pomału denerwuje że ją obsadzają albo do seriali , albo do reklam. Denerwuje mnie jej śmiech. Jak tak dalej pójdzie i będą o niej pisać co kolwiek to chyba przestanę ją lubić bo pomału też mam dość, w ,, rodzinka . pl " wnerwia mnie jak jej bohaterka się drze.

kinomanka_13

W zeszłym roku byłam w Warszawie , trafiłam do złotych tarasów , chałturzyła , niemiłosiernie denerwująca . Wydzierała się , razem z Janiakiem .

nathalie34

Aha ale mi sie teraz przypomnialo ze jak wchodze na interie to ciagle o niej pisza. I tez mnie to pomalu wkurza najbardziej lubie jak pisza o : wodeckim , santor, majewskiej , martyniuku zenku bo ich uwielbiam teraz juz bardziej jestem za muzyka odkad obejrzalam serial ,, anna german,, i chcialabym zeby bylo wiecej produkcji jak ,, anna german,,

kinomanka_13

Niestety nie pamiętam aby pisali o Wodeckim czy Santor, tym bardziej o Majewskiej. To są gwiazdy , o których nikt nie pisze , bo wszyscy je znają. A dlaczego na interii ?

nathalie34

na Interii o Wodeckim pisali niedawno wiem bo czytałam. A z aktorów to lubiłam jak pisali o Kociniaku jak jeszcze żył bo go uwielbiałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones