Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Dorota Kożuchowska

6,4
26 203 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kożuchowska

Kiepska i sztuczna w Rodzince.pl gdzie nie pasuje w ogóle do tego serialu. W Prawie Agaty fryzura upodabnia bardziej ja do mężczyzny niż kobiety.

Akadyjczyk

w rodzince. Pl gra raz naturalnie raz sztucznie ale bardzo ją lubię nie tylko jako aktorkę ale jako osobę która pomaga chorym dzieciom

kinomanka_13

Nie oceniałem jej jako człowieka tylko jako aktora, a aktorem jest kiepskim.

Akadyjczyk

a ja oceniam aktorów jako aktorów i ludzi

Akadyjczyk

Ja uważam, ze w " Rodzince" jest świetna, idealna. Czasami może sztuczna ale moim zdaniem wynika to z roli samej w sobie, z charakteru Natalii. Nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli.

tinnyjustiny

Dokładnie!!W Rodzince jest super,tez nie wyobrażam sobie innej aktorki jako Natalii, a te jej miny i zaszklone oczy-po prostu nie ma się do czego doczepić.

Akadyjczyk

W rodzince.pl jest świetna. Przede wszystkim- sama nie ma własnych dzieci i jak gra ;)))))

użytkownik usunięty
ILOVES

W rodzince świetna, czy nie, to na pewno nic jej nie można zarzucić od strony aktorskiej, za to sama rodzinka to plastikowy serialik dla piętnastolatków.

Mi się podoba, mimo iż nie pokazuje prawdziwej polskiej rodziny. Cóż, czy musi?

użytkownik usunięty
ILOVES

Nie musi. Ja nie oglądam i problem z głowy, a jak ktoś ogląda to proszę bardzo:).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones