Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Dorota Kożuchowska

6,4
26 268 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kożuchowska
Immortal_Stasin

o co ci chodzi?? w tym tekście

zewral

to chyba nie trudne do zrozumienia, ale widzę, że jesteś trollem a każdy troll to przygłup

Immortal_Stasin

Zgadzam się z tobą.Nie ma to jak siedzieć przed laptopem i krytykować , tym bardziej ,jeśli samemu w tym kierunku się nic nie osiągnęło.

maciekb80

To znaczy, że samemu trzeba mieć zdolności aktorskie aby móc oceniać aktora? nie mogę skrytykować np. Żmudy-Trzebiatowskiej (wybitne drewno jak dla mnie), bo nie ukończyłam szkoły aktorskiej i "co ja mogę wiedzieć na ten temat". Zastanów się co piszesz.

antyromantyczka

chyba se jaja robisz.

maciekb80

Rozumiem, że uważasz grę naszych piłkarzy za wybitną.
Również polska gospodarka i polityka trzymają poziom!

maciekges

błędne rozumowanie.

maciekb80

Wcale nie.
Zagraj lepiej od nich i dopiero krytykuj
Zarządzaj państwem lepiej niż aktualna władza i dopiero krytykuj
Nakręć program lepszy niż "Trudne sprawy" i dopiero krytykuj

maciekges

to nie jest krytyka jakbyś nie zauważył tylko sugestia.Nie myl pojęć

maciekges

krytykować każdy debil umie, więc się chwal

Immortal_Stasin

A czy jak krytykuję? Do Twojego pyskowania rozumu nie potrzeba tym bardziej.

maciekges

a ty co, kolejny mainstreamowy przedstawiciel filmweba, czyli internetowy fajter, mądrala aka głupi ciul z bezmózgowia ? haha, wyjdź se na dwór dzieciaku

Immortal_Stasin

To Ty krytykujesz. Ja nic do Ciebie nie mialem. Pierwszy zasugerowales, ze jestem idiota. Ja wyrazilem swoja opinie, a Ty zamiast argumentow, zaczynasz wyzywac.
Spokojnie

Immortal_Stasin

nie mierz wszystkich swoja miarka.

aew4334555

a gdzie tu sugestia że immortal_stasin mierzy wszystkich swoją miarą??? Nielogiczne to trochę .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones