Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Dorota Kożuchowska

6,4
26 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kożuchowska

jak udziela wywiadow czy jest w jakims programie,na km czuc od niej sztucznosc i wymuszona
gre podczas odp na pytania,ten smiech dykcja i inne reakcje sa na sile.
tragedia.

aew4334555

Dokładnie -wieje od niej sztucznością...

palinka9999

zazdrośnicy to sympatyczna osóbka z Małgosi i pomaga chorym dzieciom.

kinomanka_13

no i?
co to ma do tego ze jest fatalno aktorka i sztuczna osoba?

aew4334555

nom co racja to racja. Jej gra jest strasznie sztuczna, zwłaszcza to widać w tym dennym serialiku "Rodzinka.pl". Może sceny "nie wesołe" jakoś jej idą, ale gdy gra taką pewną siebie, wesołą, niezależną kobietę to tak wali sztucznością i amatorszczyzną, że tego się nie da oglądać :((

blablacz515

malo tego jej wywiady i roznego rodzaju wypowiedzi emanuja takim plastikiem ze glowa boli. te zastanwianie sie ,przedluzanie,smianie sie na sile tak odpycha od jej osoby ze nie moge juz obiektywnie ocenic jej aktorstwa ,ktore i tak nie oszukujmy sie nie jest pierwszych lotow.

aew4334555

święte słowa. Ona jest po prostu wkurzająca i tyle. Pozuje na taką super fajną i "cool" ale niestety bardzo jej to nie wychodzi. Tyle w tym temacie

kinomanka_13

'pomaga chorym dzieciom'? Nie pomyślałes/aś że to też forma autoreklamy, całkiem nie dawno przeglądając gazetę widziałam jak z okazji świąt 'pomaga dzieciom', wymuszony uśmiech i ustawka z fotoreporterami,idealna fryzurka i makijaż...
Moim skromnym zdaniem, jeśli chce się komuś pomóc to nie robi się tego ciesząc się do aparatu i mówiąc jaka to jaka ja jestem dobra i miłosierna.... O jej grze aktorskiej sie nie wypowiadam bo nie ma czego analizować, drewno jakich mało i dobrze lansowanych przez żenującą telewizje publiczna utrzymywanych z naszych podatkow.

dzasta905

ona jest katoliczką bardzo wierną więc taki katolik jeśli ma takie pieniądze to daje

MrMeackel

Nie rozumiem twego toku myślenia-bogaty katolik daje pieniadze jak ma? :D
Tu nie chodzi o wspieranie finansowe tylko w tym przypadku o typową ustawkę z paparazzi i robienie z siebie "Św. Matki Teresy z Kalkuty"

aew4334555

AA RODZINKĘ PL NA PEWNO OGLADASZ . I CO NIE PRZESZKADZA CI TA FATALNA AKTORKA ?

użytkownik usunięty
aew4334555

Nie zgadzam się. Wywiady mają się nijak do aktorskiego kunsztu.Też mi się wydawało, że to przeciętna serialowa aktorka. Ale po filmach "Zróbmy sobie wnuka" i "Senność" jestem nią zafascynowana i czekam na kolejne filmy, w których Kożuchowska będzie mogła objawić swój talent.

omg..slabo mi^

użytkownik usunięty
aew4334555

No cóż... mogę Ci tylko współczuć, pomóc nie jestem w stanie, bo problem, jak widzę, jest w Tobie, nie w Kożuchowskiej. Odpuść sobie, to od razu poczujesz się lepiej :)

mi się podobała w zróbmy sobie wnuka a w senności to nie bardzo. W zróbmy sobie wnuka wymiatała

aew4334555

ludzie nie pomyśleliście że to nie sztuczność tylko może ona tak na co dzień robi coś wam się chyba p o p i e p r z y ł o źle to ona grała ale w m jak miłość a w tym co piszecie

MrMeackel

yhym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones