Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Dorota Kożuchowska

6,4
26 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kożuchowska

co do gry tej aktorki to chyba nikt nie ma wątpliwości - jest przebojową i bardzo dobrą aktorką.
Oby tak dalej

Beta

dora
Zgadzam się z Tobą. Gra Kożuchowskiej jest dobra i naturalna. Przykre jest tylko to że swój talent musi rozmieniać na drobne grając w serialach. W rolach teatralnych natomiast pokazuje swój cały kunszt.

Jerzy_Zemla

prawda
ale wielu aktorów i zapewni i ona rozwinęła skrzydła prze zserial....

Beta

zgoda
Nie mogłem Ci odpowiedzieć wcześniej bo mi coś filmweb słabo chodzi. W sumie zgadzam się z Tobą że dzięki serialom aktorzy mogą sie przebić. Ale tak być nie powinno. Cała winw leży w tym że angażowani są amatorzy-nieudacznicy którzy odbierają fachowcą role a sami za marne grosze robią kasę producentom. Efekt tego jest taki że my potem oglądamy Gulczasów, Yrków klnąc przy tym soczyście.

Beta

zgoda
Nie mogłem Ci odpowiedzieć wcześniej bo mi coś filmweb słabo chodzi. W sumie zgadzam się z Tobą że dzięki serialom aktorzy mogą sie przebić. Ale tak być nie powinno. Cała winw leży w tym że angażowani są amatorzy-nieudacznicy którzy odbierają fachowcą role a sami za marne grosze robią kasę producentom. Efekt tego jest taki że my potem oglądamy Gulczasów, Yrków klnąc przy tym soczyście.

Jerzy_Zemla

racja
zgadzam sie z tobą w pełni...choć słyszałam ostatnio wypowiedź O.Bończyk, która dopiero dzięki serialowi została sławna, a tak to nie miała siły przebicia...coś w tym jest

Jerzy_Zemla

A wiesz dlaczego rozmienia swój talent aktorski na drobne grając w serialach ?

Przecież z czegoś trzeba żyć w polszy pieniądze z nieba nie lecą.

Beta

dora
Zgadzam się z Tobą. Gra Kożuchowskiej jest dobra i naturalna. Przykre jest tylko to że swój talent musi rozmieniać na drobne grając w serialach. W rolach teatralnych natomiast pokazuje swój cały kunszt.

kondzio969

a temu aż odebrało wenę i nic nie napisał pewnie jest to skutkiem niesamowitej małgochy

Beta

tak wyrobiła się-bardzo dobrze gra:)

Beta

Twoja wypowiedź rozbawiła mnie do łez! Korzuchowska jest fatalną aktorką jednej miny. Sad but true

Beta

Lubię ją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones