Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Dorota Kożuchowska

6,4
26 119 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kożuchowska

Plasuje się zaraz po izabeli kunie. Denerwuje mnie jak ją widzę. I niestety często zdarzało mi się ją widzieć bo została twarzą wielu reklam na bilbordach :/

a ty zgarnąłbyś tytuł najbrzydszego trolla, pokaż swoja twarz założe się, że nie masz buzki pieknej tak jak Brad Pitt czy Johnny Deep

użytkownik usunięty
milenasy

Opinii zakochanej nastolatki w pięknych twarzach na siłę spopularyzowanych przez media mówię nie.

i Kożuchowska i Kuna to są ładne i dobre aktorki.

kinomanka_13

"Kożuchowska - dobra aktorka."

Arcy dobry żarcik.

milenasy

ale on nie pcha się na ekrany, niewazne czy jest brzydki czy ladny. a ona jest aktorką nine dość, że mierną, to jeszcze słabej urody. Zrozumiałabym gdyby ją wciskano wszedzie ze względu na urodę, ale urody brak, więc z jakiego powodu? talentu? Są bardziej utalentowane i do tego piękne?
Ma wtyki, ponoć ktos z rodziny siedzi w radiu maryja, a koneksje to najlepsza droga do kariery, pamiętaj o tym.

lilah_

Nigdy do niej nic www sumie nie miałem. Opłacam telewizje jestem klientem. A Gosia dosłownie jest wszędzie co reklama. Drażni mnie to bo jest wiele pięknych Półek,które mogłoby być w tych scenach. A tvn na sile wciska ludzi z jakimiś selfi i strugaja jakieś dziubki do kamer. Potem ma człowiek być normalny.

lilah_

wy jestescie jacys obłakani.... zakładam, ze jakby była piekna, pisalibyście, ze przez łóżko zrobiła kariere..... zgadzam sie, że jest jej pełno..... i chyba mylicie zawód aktora z wyborami miss..... uroda nie ma tu nic do rzeczy.... tutaj liczy się charyzma.... a juz piszac o kunie czy romantowskiej że sa brzydkie.... cóż... świadczy to o braku estetyki wewnętrznego piekna.... choc obu paniom niczego nie brak, równiez kunsztu aktorskiego.... jadwidze jankowskiej-cieslak z reszta też .... trzeba to tylko dostrzec....

najbrzydszą i chyba najgorszą aktorka w historii Polskiej kinematografii jest anna romantowska

boundbyhonor

polemizowalabym z jolanta cieslak, ale romantowska za to bardzo lubie

boundbyhonor

moj blad!!! chodzilo mi o jadwige jankowska - cieslak, takie male przeoczenie:)

użytkownik usunięty

łohoho!!!!
rozkręcasz się!
szkoda że tytuły najbrzydszych dajesz pięknym kobietom
pewnie przemawia tu kompleks małego ptaszka stąd nienawiść do kobiet

Zgadza się. Tylko nastolatki zaczytane w Kosmopolitanach i innych gównach, w których lansuję się tą kobietę moga uważać ją za coś ładnego. Krzykliwa i natretną. W dodatku jest wszędzie!

tearofmankind

Jest wszędzie , dokładnie , w serialach , raklamach , na chałturach , mam wrażenie że tak łasa na kasę że zapomniała że ma dziecko , żenująca aktorsko , przeciętna .

nathalie34

zgadzam się. dosłownie wszędzie,
w prawie kazdy serialu wyprodukowanym w ciągu ostatnich kilku lat,
pchana do filmów (wprawdzie nędznych, ale czy nie ma innych twarzy?)
w wielu reklamach,
została twarzą jakiegos tam produktu,
w Krakowie jest twarzą centrum handlowego Bonarka i jej gęba jest na okładce każdego ich magazynu co miesiąc!!!! masakra jakaś.

oblesne babsko, do tego nigdy przenigdy nie nazwałabym jej "stylową" wyglada jak typowa polka.
krótkie włosy, ohydna fryzura, zero świeżości. a ubrania dopasowuje jej chyba jakaś stylistka, bo kiedyś była największą królową kiczu i obciachu zaraz po Dodzie. obejrzyjcie w sieci jej zdjęcia z młodości.

lilah_

Oglądałam jej zdjęcia z młodości, taka pyrda , nieopierzona. Potem kasy wpadło to jakoś wyglądała.
Teraz znowu jakaś przebrana chodzi , łazi na te ścianki się lansować, po diabła jej to ?
Została mamą w tak poznym wieku , wolałabym z dzieckiem posiedzieć , pobawić się , poopowiadać bajki.
Ale tylko kasa , jak ja nie lubię takich zachłannych ludzi.
Ale to jej sprawa, traci dużo , dziecko kiedyś dorośnie , będzie biegać z kumplami to jej się oczy otworzą czas zmarnowała !

Moim zdaniem pani Malgorzata jest piekna, zgrabna kobieta. W dodatku iskierki w oczach kiedy sie usmiecha dodaja jej uroku.

A ty to taka/taki piękna/piękny na pewno jesteś.

A nie powiedzialbym, to naprawdę fajna i zgrabna kobieta tylko ma klatę jak dwunastolatek. Zresztą to jakaś polska specjalność. Fajna, atrakcyjna gwiazda ma bardzo mały biust, a duże cycki mają jakieś paskudy w stylu Dody czy Cichopek. Gdybym jakimś cudem zdobył magiczną moc to Kożuchowskiej, Zdanowicz, Walach dorobiłbym fajne krągłości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones