Tajemnice polskich fortun
powrót do forum 1 sezonu

O istnieniu serialu dowiedziałem się dzisiaj, gdy wszedłem na stronę główną Netflixa. Kompletnie nie wiedziałem, że planowany jest ten serial, jakoś nie trafiłem na reklamy produkcji. Szukam informacji o produkcji i co widzę? Kożuchowska, Więdłocha, Koterski, Pawlicki, Zawiercha, Stankiewicz. Cała plejada z paździerzowego "Gierka".

Zapowiada się uczta dla masochistów.

Berkenetz_Runab

Nie da się ukryć, Kożuchowska, Koterski, Zawierucha... paździerz jak nic. ;-)

ocenił(a) serial na 7
Berkenetz_Runab

Jakbyś urodził się w latach 60 ych, to wiedziałbyś kto jest kim w tym serialu i o co chodzi. A tak to bzdury piszesz.

ocenił(a) serial na 8
grzesiekrudnicki

Cześć, możesz się ze mną skontaktować? Tez mam pewne podejrzenia o kim jest ten film, ale chciałabym je potwierdzić :) daj znac to mój e-mail: Magda.judyta@gmail.com

grzesiekrudnicki

Chętnie też podyskutuje o wątku przedstawianych postaci

ocenił(a) serial na 7
malgorzata_krotosz_95

Cześć, po krótce, poczytaj o firmie Elektromis i o dziennikarzu Jarosław Zientara. Pozdrawiam.

grzesiekrudnicki

Dziękuje

grzesiekrudnicki

Czy Koterski to Fibak?

ocenił(a) serial na 7
malgorzata_krotosz_95

Sama już odpowiedzialaś

grzesiekrudnicki

Co za głupia odpowiedz. Serial robi się po to żeby coś się dowiedzieć a nie żeby oglądać coś co się pamięta bo się wtedy urodziło.

grzesiekrudnicki

Po co wtedy robić filmy o średniowieczu. Raczej nikt kto się wtedy urodził już nie obejrzy tego na ekranie

ocenił(a) serial na 7
Jay_89

Nie trzeba się urodzić w XV wieku żeby zrozumieć film o bitwie pod Grunwaldem. Wystarczy znać trochę historii.

ocenił(a) serial na 3
grzesiekrudnicki

No domyślam się. Tu dziennikarz Ziętara, tam Elektromis, nazwisko postaci granej przez Żaka luźno nawiązuje do Ireneusza Sekuły... Tylko co z tego? Serial po prostu jest bardzo słaby. Aktorzy beznadziejni, scenariusz pisany według szkoły Patryka Vegi, zdjęcia brzydkie, muzyka denerwująca, całość do kosza.

ocenił(a) serial na 7
Berkenetz_Runab

Nie napisałem że serial świetny, bo nie jest, ale też nie jest jakąś tragedią. Obejrzałem z uwagi na pewne fakty i nie było tak źle. Dużo gorsze polskie produkcje widziałem. Każdy ma swoje zdanie.

ocenił(a) serial na 3
grzesiekrudnicki

Yhm, tylko dopieprzasz się do mojej rzekomej nieznajomości historii, co to ma niby kwestionować moją opinię na temat całej produkcji. No wyłapałem większość nawiązań, co tylko pogorszyło moją opinię o serialu, bo twórcy poszli na łatwiznę i skleili kilka historii w jeden nudny twór. Szkoła Patryka Vegi, tylko aktorzy inni.

ocenił(a) serial na 7
Berkenetz_Runab

Jałowa dyskusja, bez odbioru

ocenił(a) serial na 3
grzesiekrudnicki

Zgadzam się, nie miałeś nic wartościowego do dodania, przez co dyskusja faktycznie była jałowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones